Rozwój organizacji obywatelskich

start 21.02.2019 11:30

DUW we Wrocławiu

koniec 21.02.2019 14:00

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląski Urząd Wojewódzki

Wojewoda dolnośląski zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z regionu na spotkanie informacyjne, na którym przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności przedstawi założenia Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich. Informacje dotyczyć będą zasad uczestnictwa w poszczególnych konkursach oraz praktycznych wskazówek, jak wypełnić wnioski o dotacje. Spotkanie odbędzie się 21 lutego o 11.30 w sali 1221 Dolnośląskiego Urządu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

 

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Spotkanie informacyjne na temat Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak zaprasza organizacje pozarządowe z Dolnego Śląska na spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności przedstawi założenia Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, zasady uczestnictwa w poszczególnych konkursach oraz praktyczne wskazówki, jak wypełnić wnioski o dotacje.

Termin spotkania: 21 lutego 2019 r., godz. 11:30 – 14:00

Miejsca spotkania: Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu, s. 1221

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu (z podaniem liczby osób) na adres mailowy [email protected] w terminie do dnia 18 lutego 2019 r.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.