Poszukiwania zaginionych

  • 04.08.2020, 14:17
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwania zaginionych

W trakcie minionego weekendu na terenie powiatu bolesławieckiego policjanci prowadzili 3 akcje poszukiwań osób zaginionych. Wszystkie zakończyły się odnalezieniem zaginionych osób. Jedną z nich była 64-letnia kobieta, która zgubiła się w lesie. Dwie pozostałe to były również kobiety. Żadnej z nich nic się nie stało i po odnalezieniu wróciły do swoich rodzin.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci prowadzili 3 akcje poszukiwawcze za zaginionymi osobami, wszystkie działania zakończyły się pozytywnie

Bardzo intensywny weekend za policjantami z powiatu bolesławieckiego. 3 akcje poszukiwawcze w związku ze zgłoszeniami o zaginięciu osób. Na szczęście wszystkie kobiety zostały odnalezione i działania zakończyły się pozytywnie.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu od piątkowego popołudnia do niedzieli otrzymali aż 3 zgłoszenia dotyczące zginięcia osób. Pierwsza informacja pojawiła się po godz. 15.00 w piątek, 64-letnia mieszkanka gminy Osiecznica zadzwoniła, że o 10.00 rano weszła do lasu i się zgubiła. Dyżurny natychmiast w teren Borów Dolnośląskich wysłał policjantów. Mundurowi odnaleźli kobietę w lesie na terenie nadleśnictwa Łozy. 64-latka nie potrzebowała pomocy medycznej, została odwieziona do miejsca zamieszkania.
 
Kolejna akcja poszukiwawcza ruszyła w niedzielę popołudniu kiedy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od córki o zginięciu matki. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że życie kobiety może być zagrożone. Po około 2 godzinach patrol ruchu drogowego znalazł poszukiwaną, która przemieszczała się swoim pojazdem. Po konsultacji medycznej kobieta została przekazana rodzinie.
 
Trzecie zgłoszenie zaginięcia osoby dotyczyło 48-letniej mieszkanki powiatu bolesławieckiego, która po ataku padaczki zniknęła z miejsca, gdzie była widziana ostatni raz. Policjanci otrzymali informację w niedzielę po godz.21.00 od męża zaginionej, który widząc kłopoty zdrowotne żony i uraz powstały w ich wyniku udał się po pomoc dla żony. Kiedy wrócił kobiety nie było. Kilkanaście minut później w pobliżu stacji paliw mundurowi zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Poszukiwana nie była w stanie powiedzieć co się stało i jak się znalazła na stacji paliw. Policjanci opatrzyli jej ranę głowy i przekazali ratownikom medycznym.
 
asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe