Klasa dobrych serc

  • 14.04.2021, 15:35
  • Bogdan Mazurkiewicz
Klasa dobrych serc

Dzieci z klasy 1a bolesławieckiej Szkoły Podstawowej nr 1 zebrały pieniądze i z pomocą rodziców oraz nauczycieli zakupiły 80 zgrzewek wody mineralnej, którą podarowano pacjentom szpitala powiatowego. Dzieci z tym darem przyjął w szpitalu Doktor Misio, żywa maskotka Fundacji "Wspierajmy Zdrowie", która działa przy szpitalu. Woda trafiła już do pacjentów.

Komunikat ZOZ w Bolesławcu:

Klasa dobrych serc

Dzieci z klasy 1 a Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu,  opróżniły skarbonki,  zebrały pieniądze i z pomocą rodziców oraz wychowawców kupiły 80 zgrzewek wody mineralnej, która trafiła do pacjentów bolesławieckiego szpitala. W imieniu Zespołu Opieki Zdrowotnej, podarunek przyjął Doktor Misio – honorowy członek  Fundacji „Wspierajmy Zdrowie”, w towarzystwie osób reprezentujących fundację. – Kochane dzieci, dziekujemy za wasz serdeczny gest, życzymy wam świetnych wyników w nauce i spełnienia najskrytszych marzeń.  Jesteście przykładem dla wszystkich młodych ludzi – mówi Jolanta Sawczak, prezes fundacji.

Słowa najwyższego uznania należą się rodzicom i wychowawcom, którzy uczą dzieci wrażliwości na ludzkie cierpienie i zachęcają do działania.

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe