Nowy zastępca komendanta Policji

  • 18.03.2019, 15:29
  • Bogdan Mazurkiewicz
Nowy zastępca komendanta Policji

Komisarz Jarosław Burdzy jest nowym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu. Funkcjonariusz ten był dotąd naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego bolesławieckiej Komendy. W Policji służy 14 lat w tym 11 pracował w "dochodzeniówce". Naczelnikiem tego wydziału został w 2013 roku.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu

15 marca 2019 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powitania I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji, którym został kom. Jarosław Burdzy.

Dzisiaj w bolesławieckiej komendzie Policji odbyło się uroczyste wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego, którym został dotychczasowy Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu kom. Jarosław  Burdzy.
 
Kom. Jarosław Burdzy jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 2005 roku od Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego Wydziału Prewencji bolesławieckiej jednostki. Od 2008 roku kom. Jarosław Burdzy był związany z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym, najpierw jako detektyw a od 2013 roku kierował pracą wydziału.
 
Oficer Prasowy KPP w Bolesławcu
asp.szt. A.Kublik-Rościszewska

Bogdan Mazurkiewicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe