Areszt za nękanie

  • 15.10.2021, 12:42
  • Bogdan Mazurkiewicz
Areszt za nękanie KPP w Bolesławcu

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który nękał i groził żonie, z którą jest w trakcie rozwodu. Bolesławieccy policjanci już wcześniej interweniowali w związku z jego zachowaniem. Mężczyzna obecnie jest w areszcie i grozić mu będzie kara więzienia do 8 lat.

https://boleslawiec.policja.gov.pl/dbl/aktualnosci/bieza/50627,Zarzuty-i-areszt-dla-sprawcy-uporczywego-nekania-kobiety.html

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zarzuty i areszt dla sprawcy uporczywego nękania kobiety

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uporczywe nękanie i grożenie żonie, z którą jest w trakcie rozwodu. Na podstawie zebranych dowodów sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi kara do 8 lat pozbawieni wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w związku z prokuratorskim nakazem zatrzymali 35-letniego mężczyznę.

Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego podejrzany jest o uporczywe nękanie żony, z którą jest w trakcie sprawy rozwodowej.

Mężczyzna wielokrotnie dzwonił do kobiety, wysyłał wiadomości tekstowe, nachodził w miejscu zamieszkania, groził pozbawieniem życia oraz zniszczył telefon komórkowy.

Bolesławieccy policjanci już wcześniej interweniowali w związku z zachowaniem 35-latka ponieważ wdarł się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonej i nie chciał go opuść.

Sąd wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Podejrzanemu za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe