Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku

  • 02.12.2022, 11:59
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku KPP w Bolesławcu

Bolesławieccy policjanci poszukują świadków zdarzenia, w wyniku którego zginął 71-letni mężczyzna. Doszło do tego rankiem 1 grudnia poza terenem zabudowanym w Szczytnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd ciężarowy. Sekcja zwłok ustali przyczyny obrażeń 71-latka i określi udział mieszkańca powiatu bolesławieckiego w tym wypadku. Świadkowie proszeni są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci szukają świadków porannego zdarzenia w Szczytnicy, w wyniku którego śmierć poniósł 71-latek

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem, w wyniku którego zginął 71-letni mężczyzna. Jeżeli ktoś posiada informacje na temat okoliczności wypadku proszony jest o kontakt z Policją. Telefon 47 87 33 200 lub 201.

1 grudnia po godzinie 7.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Szczytnica, poza terenem zabudowanym, w okolicy zjazdu na autostradę A4, na jezdni znaleziony został nieprzytomny mężczyzna.

Patrol drogówki, który jako pierwszy pojawił się na miejscu podjął działania reanimacyjne. Następnie przekazał ofiarę służbom medycznym. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Obecnie policjanci prowadzą działania, aby szczegółowo wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd ciężarowy. Zaplanowana została sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn obrażeń 71-latka i określenia udziału mieszkańca powiatu bolesławieckiego w tym wypadku.

Bolesławieccy funkcjonariusze szukają świadków zdarzenia, w wyniku którego zginął 71-letni mężczyzna. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu na numer telefonu 47 87 33 200 lub 201.

aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe