Bolesławiecka Państwowa Szkoła Muzyczna pożegnała koncertowo swoich tegorocznych absolwentów. Uczniowie z poszczególnych klas instrumentalnych wystąpili na scenie Kina Forum.
Data dodania:
24.06.2026 14:56
Wyświetleń:
18
Reklama
Komentarze