Po raz piąty w bolesławieckim Dziennym Domu Senior+ dobyła się "Olimpiada optymizmu". Seniorzy i goście zaproszeni z miejscowych placówek pomocowych uczestniczyli w konkurencjach sportowych zorganizowanych w formie pikniku integracyjnego.
Data dodania:
25.06.2026 15:33
Wyświetleń:
29
Reklama
Komentarze