Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 16:02
Reklama

Zaproszenie na spektakl "Msza"

Kliknij aby odtworzyć

"LETNI TEATR NA BOKU" to cykl trzech spektakli teatralnych, na które w lipcu zaprasza do Kina Forum Bolesławiecki Ośrodek Kultury. W czwartek 2 lipca będzie to przedstawienie "Msza" w reżyserii Macieja Ćwielucha czyli refleksyjne przedstawienie oparte na ruchu, śpiewie i gospel.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama