"LETNI TEATR NA BOKU" to cykl trzech spektakli teatralnych, na które w lipcu zaprasza do Kina Forum Bolesławiecki Ośrodek Kultury. W czwartek 2 lipca będzie to przedstawienie "Msza" w reżyserii Macieja Ćwielucha czyli refleksyjne przedstawienie oparte na ruchu, śpiewie i gospel.
Data dodania:
26.06.2026 14:47
Wyświetleń:
19
Reklama
Komentarze