3. amerykańską Dywizję Piechoty, która przez ostatnie miesiące stacjonowała w Bolesławcu zmienił kontyngent złożony z 1. Dywizji Piechoty Wojsk Lądowych Stanów Zjednoczonych. W czwartek odbyła się uroczystość zmiany warty na tym posterunku.
Data dodania:
26.06.2026 15:03
Wyświetleń:
18
Reklama
Komentarze