Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 11:45

Solidarna Paczka

Solidarna Paczka

Trwają działania w ramach Solidarnej Paczki. Wolontariusze Szlachetnej Paczki dotarli do ponad tysiąca rodzin, które uciekły przed wojną, znalazły schronienie w Polsce, ale wciąż potrzebują naszego wsparcia. Proszą m.in. o ubrania, żywność, środki higieniczne. Do części z nich pomoc może nie dotrzeć. Każdy ma szansę pomóc jeszcze do piątku (24 czerwca). Wystarczy wejść na www.szlachetnapaczka.pl, wybrać rodzinę i przygotować dla niej Solidarną Paczkę.

Komunikat Szlachetnej Paczki:

Wolontariusze Szlachetnej Paczki dotarli do ponad tysiąca rodzin, które uciekły przed wojną, znalazły schronienie w Polsce, ale wciąż potrzebują naszego wsparcia. Proszą m.in. o ubrania, żywność, środki higieniczne. Do części z nich pomoc może nie dotrzeć. Nie możemy na to pozwolić. Każdy z nas ma szansę pomóc jeszcze do piątku (24 czerwca). Wystarczy wejść na www.szlachetnapaczka.pl, wybrać rodzinę i przygotować dla niej Solidarną Paczkę.

Wśród rodzin, które czekają na swojego darczyńcę, jest 8-letnia Olena wraz z mamą. Dziewczynka boi się zostać sama w pokoju, iść do szkoły, sama zasypiać. Uciekały pieszo przez 7 km. Słyszały strzały, krzyk i bombardowanie. Tata został w Ukrainie, nie mają z nim kontaktu i nie wiedzą, co się z nim stało. Teraz dzielą małe mieszkanie z inną rodziną. Marzenie małej Oleny - hulajnoga. Takich poruszających historii w Solidarnej Paczce są setki.

Weekend Cudów odbędzie się 25 i 26 czerwca. Nie pozwólmy, aby jakakolwiek rodzina została bez pomocy.

Będziemy serdecznie wdzięczni za pomoc w dotarciu z informacją do Państwa odbiorców.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama