Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 12:35

Stypendia dla studentów medycyny

Stypendia dla studentów medycyny
Autor: UMWD we Wrocławiu

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia, kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne. Wnioski będzie można składać od 3 do 28 października. Stypendium wyniesie 1500 zł miesięcznie od października tego roku do czerwca roku przyszłego.

Komunikat UMWD we Wrocławiu:

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne.

Szanowni Państwo,
Z dniem 3 października 2022 r. rusza nabór wniosków do nowej edycji programu stypendialnego dla studentów kształcących się na kierunkach pielęgniarstwo, położnictwo oraz ratownictwo medyczne. To już czwarta edycja programu stypendialnego.

Termin składania wniosków 3.10.2022 - 28.10. 2022 r.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów w wysokości 1 500,00 zł brutto miesięcznie, w okresie od 1 października 2022 r. do 30 czerwca 2023 r., dla studentów III roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na ww. kierunkach. Program stypendialny zakłada przyznawanie stypendium studentowi III roku, który:

- nie powtarza roku, w którym ubiega się o przyznanie stypendium;
- nie korzysta z urlopów określonych w regulaminie studiów w okresie, w którym ubiega się o przyznanie stypendium;
- uzyskał średnią ocen na poziomie co najmniej 4,0;
- podejmie pracę w podmiocie leczniczym, dla którego podmiotem tworzącym jest Województwo Dolnośląskie, przez okres co najmniej 3 lat.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama