Powiat Bolesławiecki zaprasza na Koncert Wiosenny na Dzień Dziecka. W niedzielę 1 czerwca w Teatrze Starym zaprezentują się trzy orkiestry: smyczkowa, dęta oraz big band z bolesławieckiej szkoły muzycznej. W repertuarze znajdą się różnorodne utwory, od klasyki aż po muzykę filmową. Wstęp będzie wolny, a koncert rozpocznie się o 17.00.
Komunikat Starostwa Powiatowego w Bolesławcu:
Zapraszamy na Koncert Wiosenny
Powiat Bolesławiecki serdecznie zaprasza na Koncert Wiosenny na Dzień Dziecka
W niedzielne popołudnie 1 czerwca o godz. 17.00 w Teatrze Starym w Bolesławcu odbędzie się Koncert Wiosenny w wykonaniu trzech orkiestr: Orkiestry Smyczkowej pod dyrekcją Anny Krupy, Orkiestry Dętej pod dyrekcją Jagody Leśniak z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu oraz Big Bandu pod dyrekcją Bogusława Kłak z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Bolesławcu.
Różnorodny repertuar, od klasyki aż po muzykę filmową oraz bogactwo brzmienia to największe atuty Koncertu Wiosennego! Na imprezę zapraszają Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak, Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu Dorota Barczyk i Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Bolesławcu Adriana Nizińska.
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, publiczność, melomanów i sympatyków zgorzeleckiej oraz bolesławieckiej Szkoły Muzycznej! Wstęp wolny.
Komentarze