PSZOK zmienia godziny pracy

  • 27.03.2020, 14:31
  • Bogdan Mazurkiewicz
PSZOK zmienia godziny pracy

W sytuacji epidemiologicznej zasady pracy zmienia też Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej. Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Staszica zmienia godziny pracy. I tak od poniedziałku do piątku PSZOK będzie czynny od 15.00 do 19.00. Przyjmowane tam będą wyłącznie odpady z terenu miasta i trzeba się okazać dowodem opłaty za wywóz odpadów. W soboty PSZOK będzie zamknięty dla klientów do odwołania.

Komunikat MZGK w Bolesławcu:

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego  i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19  (koronavirusa) oraz w trosce o zdrowie i życie Państwa, i pracowników Spółki MZGK Bolesławiec zmianie ulegają godziny pracy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Staszica 6 w Bolesławcu:
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 19.00,

Do PSZOK-a przyjmowane są tylko odpady segregowane pochodzące z terenu Miasta Bolesławiec. Podstawą przyjęcia odpadów będzie okazanie dowodu opłaty za gospodarowanie odpadami wniesionej do Gminy Miejskiej Bolesławiec. Z uwagi na przeprowadzaną dezynfekcję zakładu PSZOK w soboty jest zamknięty do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie.

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe