Komisarz Lew dla dzieci

  • 02.06.2020, 13:51
  • Bogdan Mazurkiewicz
Komisarz Lew dla dzieci

Wczorajszy Dzień Dziecka uczcili też bolesławieccy policjanci. Komisarz Lew z obstawą odwiedzili dzieci, które pozostają teraz w domach. Spotkanie było nietypowe, bo odbywało się na odległość. Ale policjanci zostawili też odwiedzonym dzieciom łakocie i aktualny prezent w postaci maseczek ochronnych, które nadal są jeszcze niezbędne w sytuacjach, gdy przebywa się w miejscach, gdzie jest większe zagęszczenie ludzi.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Dzień Dziecka w dobie koronawirusa – policjanci z Komisarzem Lwem odwiedzili dzieci pozostające w domach

Bolesławieccy mundurowi wspólnie z policyjną maskotką odwiedzili dzieci pozostające w miejscu zamieszkania z różnych powodów. Spotkanie było nietypowe bo na odległość, Komisarz Lew pomachał do milusińskich a policjantki na progu domu zostawiły słodki poczęstunek i prezent na miarę dzisiejszych czasów – maseczkę, która nadal jest przydatna w wielu sytuacjach codziennych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu z okazji Dnia Dziecka zorganizowali niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców powiatu. Celem akcji było wyjątkowe sprawdzenie osób przebywających na izolacji. Dzieci pozostające w domu w ramach kwarantanny i nie tylko w dniu ich święta odwiedził Komisarz Lew.

Policyjna maskotka zawsze wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych, tak też było i dzisiaj. Pomimo, że nie było okazji do przytulenia się i przybicia „piątki” pluszowemu misiowi Komisarz Lew stanął na wysokości zadania i rozbawił dzieci.

Dodatkowo na progu domu lub płocie policjantki zostawiły słodką paczuszkę z elementem przypominającym o zachowaniu zasad bezpieczeństwa – dziecięca maseczka wielokrotnego użytku, która pomimo zniesienia wielu obostrzeń przyda się w sytuacjach codziennych np. idąc do sklepu, na nabożeństwo czy do kina.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, tym dużym i tym małym, uśmiechu na co dzień i radości a szczególnie w tym trudnym czasie DUŻO ZDROWIA.   

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe