Pieczątka w dokumencie podróży

  • 30.06.2020, 13:20
  • Bogdan Mazurkiewicz
Pieczątka w dokumencie podróży

W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu funkcjonuje od poniedziałku usługa umieszczenia pieczątki w dokumencie podróży cudzoziemca. Potwierdza ona złożenie wniosku o pobyt. Ale warunkiem będzie okazanie oryginału pisma otrzymanego od inspektora, prowadzącego sprawę legalizacji pobytu, z informacją o możliwości otrzymania takiej pieczątki.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Usługa umieszczenia pieczątki w dokumencie podróży Cudzoziemca.

Od najbliższego poniedziałku (29.06.2020 r.) w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu zostaje wprowadzona usługa umieszczenia pieczątki w dokumencie podróży Cudzoziemca, która potwierdza złożenie wniosku o pobyt. Pieczątka będzie umieszczana jedynie w dokumentach podróży (paszportach) Cudzoziemców okazujących oryginał pisma otrzymanego od inspektora (prowadzącego sprawę legalizacji pobytu) z informacją o możliwości otrzymania stempla/pieczątki.

Rezerwacji wizyty można dokonywać za pośrednictwem infolinii – tel.71 (kierunkowy)  701 11 00.

UWAGA! Podczas takiej wizyty nie będą przyjmowane żadne dokumenty dotyczące postępowania o udzielenie zezwolenia na pobyt w Polsce. Ponadto, osoby bez pisma od inspektora nie będą wpuszczane do Urzędu i obsługiwane.

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe