Poszukiwani złodzieje

  • 27.11.2020, 12:19
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwani złodzieje

Bolesławieccy policjanci poszukują trzech mężczyzn podejrzanych o napad rabunkowy, do którego doszło w październiku w Parowej. Napastnicy widoczni są na fotografiach. Jeśli ktoś posiada informacje o tożsamości tych osób proszony jest o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Pomóż w ustaleniu tożsamości osób podejrzewanych o napad rabunkowy

Bolesławieccy policjanci ustalają tożsamość osób podejrzewanych o dokonanie napadu rabunkowego, do którego doszło w Parowej. Dwóch mężczyzn grożąc użyciem siły zażądało wydania pieniędzy. Po przejrzeniu szuflad mebli dokonali kradzieży gotówki. Jeżeli wiesz kto jest na zdjęciach prosimy o informację.

Policjanci Wydziału Dochodzenio-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie napadu rabunkowego. Do zdarzenia doszło w październiku na terenie miejscowości Parowa, gmina Osiecznica.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt  z prowadzącym postępowanie – st.asp. G.Łapanowski  tel. 47 8733 231, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 234 lub na e-mail [email protected]

Na pierwszych dwóch zdjęciach (kolorowe i czarno-białe) widoczna jest sylwetka mężczyzny ubranego w czerwoną lub pomarańczową kamizelkę, ciemną bluzę z kapturem – na lewym ramieniu jasny kolisty element, ciemne rękawice i czarne szerokie spodnie.

Na trzecim zdjęciu (czarno-białe) widoczna jest sylwetka drugiego mężczyzny, który ubrany jest w bluzę lub kurtkę z kapturem zapinaną na zamek, dolna cześć kurtki ciemniejsza, górna część od wysokości klatki piersiowej oraz na rękawach powyżej łokci jaśniejsza, na lewym ramieniu białe napisy w czterech linijkach, na plecach ma założony ciemny plecak ramiączka spinane na klatce piersiowej, spodnie ciemne szerokie

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe