Transport do szczepień

  • 15.01.2021, 14:49
  • Bogdan Mazurkiewicz
Transport do szczepień

Od dzisiaj w Bolesławcu można kontaktować się w sprawie transportu osób niepełnosprawnych na szczepienia przeciw COVID-19. Chodzi o osoby niepełnosprawne o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami oraz seniorów, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień. Taki transport do punktu szczepień będzie bezpłatny. W sprawie tej należy kontaktować się pod numerem telefonu 75 645 65 46, który będzie aktywny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 już od dzisiaj i do odwołania.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Telefon kontaktowy w sprawie transportu osób niepełnosprawnych na szczepienia przeciw COVID-19

Prezydent Miasta Bolesławiec informuje, że z dniem 15 stycznia 2021 r . zostanie uruchomiony telefon kontaktowy dedykowany osobom niepełnosprawnym

(posiadającym aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami) oraz seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, celem zapewnienia bezpłatnego transportu ww. do punktu szczepień i powrotu do domu.

Telefon kontaktowy o numerze 75 6456 546 będzie aktywny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do godz. 15.00 od dnia 15 stycznia 2021 r. do odwołania.

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe