Poszukiwana Bogumiła Czajkowska

  • 25.02.2021, 13:20
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwana Bogumiła Czajkowska

Policja poszukuje 60-letniej Bogumiły Czajkowskiej. Kobieta ostatni raz była widziana w Bolesławcu, gdy w lipcu ubiegłego roku podróżowała do pracy do Niemiec. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona ma 152cm, średnią budowę ciała, włosy krótkie lekko kręcone koloru siwego. Charakterystyczny znak szczególny to obszerna blizna po oparzeniu na lewej ręce od ramienia do łokcia. Osoby, które mają jakieś informacje o losie zaginionej proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zaginęła 60-letnia kobieta

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która w lipcu 2020 roku podróżowała busem do pracy na teren Niemiec, a ostatni raz widziana była na terenie Bolesławca. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona 60 letnia kobieta
 
Bolesławieccy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która po raz ostatni była widziana w Bolesławcu w lipcu 2020 roku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.
 
Zaginiona to:
Bogumiła Czajkowska, lat 60
Rysopis:
wzrost: 152cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie lekko kręcone koloru siwego.
Charakterystyczny znak szczególny to obszerna blizna po oparzeniu na lewym ramieniu wielkości od ramienia do łokcia.
 
Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej prosimy o kontakt telefoniczny z KPP w Bolesławcu (tel. 47 87 332 00) lub na numer telefonu alarmowego 112.
 
st. sierż. Łukasz Król
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe