Pirat drogowy na autostradzie

  • 07.04.2021, 15:52
  • Bogdan Mazurkiewicz
Pirat drogowy na autostradzie

Policjanci z bolesławieckiej drogówki zatrzymali na na autostradzie A4 kierowcę, 33-letniego mieszkańca gminy Warta Bolesławiecka, który jechał z prędkością ponad 230 km/h. Mężczyzna tłumaczył się tym, że na autostradzie był mały ruch i taka prędkość była bezpieczna. Kierowcę ukarano mandatem karnym i punktami karnymi.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Kolejny pirat drogowy zatrzymany na autostradzie

Bolesławiecka drogówka zatrzymała na autostradzie A4 mężczyznę, który jechał z prędkością ponad 230 km/h. Kierowca tłumaczył, że jechał tak szybko, bo na autostradzie jest mały ruch.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu patrolując autostradę A4 w piątkowy wieczór zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierujący zlekceważył ograniczenie prędkości. 33-letni mieszkaniec gminy Warta Bolesławiecka jechał do domu mając na liczniku ponad 230 km/h. Kierowca jako powód swojej dużej prędkości podał mały ruch na autostradzie. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Bolesławieccy policjanci ponownie apelują o zdjęcie nogi z gazu. Duża prędkość może przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem i tragicznego w skutkach wypadku.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe