Złodziej czekolad

  • 08.04.2021, 15:15
  • Bogdan Mazurkiewicz
Złodziej czekolad

Kruszyńscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Gromadka, który w jednym ze sklepów ukradł 45 czekolad i 3 paczki papierosów. Funkcjonariusze w miejsce zamieszkania złodzieja znaleźli skradzione czekolady, które mężczyzna zamierzał sprzedać. Natomiast papierosy zdążył już wypalić. Zatrzymanemu grozić będzie do 5 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci odzyskali 45 czekolad skradzionych ze sklepu, sprawca usłyszał zarzut

Funkcjonariusze z Kruszyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży w sklepie. Łupem złodzieja padły czekolady i papierosy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kruszynie zatrzymali podejrzanego o przestępstwo przeciwko mieniu. 27-letni mieszkaniec gminy Gromadka pozorując zakupy w markecie znajdującym się na terenie sąsiedniej gminy dokonał kradzieży 45 czekolad i 3 paczek papierosów. Złodziej swój łup zapakował do plecaka i wyszedł ze sklepu.

Policjanci w wyniku sprawdzenia miejsca zamieszkania podejrzanego odzyskali wszystkie skradzione czekolady. Z ustaleń wynika, że słodycze miały zostać sprzedane natomiast papierosy 27-latek ukradł dla siebie i zdążył już wypalić.

Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu, za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe