Kumulacja przewinień

  • 15.04.2021, 16:47
  • Bogdan Mazurkiewicz
Kumulacja przewinień

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, kierującego samochodem osobowym, który nerwowo zareagował na ich widok. Okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, jego samochód nie miał ubezpieczenia i nie był dopuszczony do ruchu, a na koniec policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Zatrzymanemu grozić będzie kara do 3 lata więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Dzielnicowi zatrzymali kierowcę bez uprawnień i z narkotykami w kieszeni, który jechał pojazdem niedopuszczonym do ruchu i bez ubezpieczenia

Kumulacja podczas kontroli pojazdu. Kierujący nie posiadał uprawnień, a w kieszeni miał środki odurzające. Samochód nie miał obowiązkowego ubezpieczenia a jego dowód rejestracyjny został już wcześniej zatrzymany z uwagi na stan techniczny. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu podczas patrolowania terenu miasta zatrzymali kierowcę, który na widok radiowozu gwałtownie zmienił kierunek jazdy i stanął na poboczu. Kiedy mundurowi rozpoczęli kontrolę szybko poznali przyczyny zachowania kierowcy. Pierwszy powód był taki, że 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Drugi, że pojazd nie miał obowiązkowego ubezpieczenia. Trzeci, że samochód nie został dopuszczony do ruchu ze względu na stan techniczny. Czwarty powód nerwowego zachowania mieszkańca Bolesławca znajdował się w jego kieszeni. Przy 21-latku policjanci znaleźli narkotyki w postaci metamfetaminy.

Zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i konsekwencje finansowe.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe