Zatrzymany za narkotyki

  • 16.04.2021, 14:23
  • Bogdan Mazurkiewicz
Zatrzymany za narkotyki

Kruszyńscy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, w którego miejscu zamieszkania i garażu znaleziono w sumie ponad 300 handlowych porcji narkotyków. Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i grozić mu będzie kara więzienia do 3 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zabezpieczyli ponad 300 porcji narkotyków i zatrzymali podejrzanego mężczyznę

Mundurowi z Kruszyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W garażu i miejscu zamieszkania 31-latka policjanci zabezpieczyli ponad 300 porcji marihuany i metamfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kruszynie podczas prowadzenia działań operacyjnych zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali mężczyznę.

Po ustaleniu, że mieszkaniec powiatu bolesławieckiego może posiadać środki odurzające, mundurowi sprawdzili garaż użytkowany przez 31-latka. Kiedy funkcjonariusze podjechali pod budynek drzwi były otwarte, a mężczyzna był w środku. Podejrzany zapytany o posiadanie substancji zabronionych prawem, zdecydowanie zaprzeczył.

Podczas sprawdzania garażu policjanci zabezpieczyli narkotyki, które były schowane w metalowej skrzynce i bucie motocyklowym. Kolejne narkotyki znajdowały się w miejscu zamieszkania 31-latka, metamfetamina ukryta była w szafce kuchennej.

Testy przeprowadzone przez technika kryminalistyki potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i metamfetamina w ilości ponad 300 porcji handlowych.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe