Śmiertelne potrącenia na pasach

  • 28.07.2021, 14:06
  • Bogdan Mazurkiewicz
Śmiertelne potrącenia na pasach

We wtorek po godzinie 7.00 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej bolesławianki przez samochód osobowy. Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy Komuny Paryskiej, którym przechodnie dostają się na pobliskie targowisko. Potrącona kobieta poniosła śmierć na miejscu. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności tegp wypadku.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

Bolesławieccy policjanci apelują o szczególną czujność w rejonach przejść dla pieszych. Na pasach doszło do potrącenia kobiety, która poniosła śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku śmiertelnego.

We wtorek rano, po godz. 7.00, w pobliżu miejskiego targowiska doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na przejściu dla pieszych śmiertelnie potrącona została mieszkanka Bolesławca.

Policjanci apelują do kierujących o rozwagę. Niech słoneczna pogoda nie uśpi czujności, szczególnie w obrębie przejść dla pieszych. Kierowca musi być skupiony na drodze oraz dostosować prędkość do ograniczeń i warunków drogowych.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe