Poszukiwany złodziej roweru

  • 13.09.2021, 13:23
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwany złodziej roweru

Bolesławiecka Komenda Powiatowa Policji prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki STORM, który skradziono między 15-17 sierpnia z jednej z klatek schodowych w mieście. Policjanci dotarli do wizerunku złodzieja, który został opublikowany. Osoby, które mają informacje o tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży roweru

Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki STORM. Kradzież miała miejsce w okresie 15-17 sierpnia 2021 roku w Bolesławcu z terenu jednej z klatek schodowych.

Wydział Dochodzeniowo Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzi postępowanie w sprawie dokonania w okresie od dnia 15 sierpnia 2021 roku do dnia 17 sierpnia 2021 r. zaboru w celu przywłaszczenia roweru marki STORM RACER 26” koloru czarno – zielonego o wartości 1250zł z terenu jednej z klatek schodowych w Bolesławcu.
 
Policjanci zajmujący się tą sprawą dotarli do wizerunku sprawcy z którego wynika, że prawdopodobnie był to starszy mężczyzna, normalnej bodowy ciała. W chwili kradzieży ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, długie spodnie i buty sportowe. Mężczyzna posiadał na głowie czapkę z daszkiem.
 
W przypadku rozpoznania na prezentowanym zdjęciu wizerunku sprawcy przestępstwa proszę o przekazanie informacji do prowadzącego sprawę st. sierż. Dawid Bortniak Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, tel. 47 87 33 304 lub Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu tel. 47 87 33 200.
 
sierż. szt. Łukasz Król
KPP Bolesławiec

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe