Uprawiał marihuanę między pomidorami

  • 23.09.2021, 12:08
  • Bogdan Mazurkiewicz
Uprawiał marihuanę między pomidorami

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 62-letniego mieszkańca powiatu, który uprawiał marihuanę. Uprawa znajdowała się w szklarni pomiędzy pomidorami. Zabezpieczono 15 krzewów konopi indyjskich o wysokości nawet 230 cm oraz 14 sztuk złożonych już gałęzi krzewów. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozić będzie kara do 8 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Uprawiał konopie indyjskie pomiędzy pomidorami - policjanci zabezpieczyli 29 krzewów

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie na terenie swojej posesji, w szklarni pomiędzy pomidorami. Funkcjonariusze zabezpieczyli 15 krzewów konopi indyjskich o wysokości nawet 230 cm oraz 14 sztuk złożonych już gałęzi krzewów. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu po raz kolejny udaremnili wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. W wyniku intensywnych działań operacyjnych zatrzymali 62-latka. Zlokalizowali szklarnię, w której oprócz pomidorów, rosły też dorodne krzewy konopi indyjskich i to w końcowej fazie wzrostu. Podejrzany zajmujący się nielegalną uprawą roślin to mieszkaniec małej miejscowości w powiecie bolesławieckim.

W trakcie sprawdzania posesji 62-latka policjanci łącznie zabezpieczyli 15 krzewów konopi indyjskich o wysokości nawet 230 cm oraz 14 sztuk już ściętych krzewów.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut uprawy znacznej ilości środków odurzających, za który grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna tłumaczył, że rośliny mają działanie lecznicze i uprawiał je na własny użytek.

asp. szt.. Monika Kaleta
Źródło: KPP w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe