Niespodzianka i Żeliszowianie w Radio Wrocław

  • 24.09.2021, 13:33
  • Bogdan Mazurkiewicz
Niespodzianka i Żeliszowianie w Radio Wrocław

Trwa już tegoroczna edycja Listy Przebojów Ludowych Radia Wrocław. W tej edycji wśród pięciu zespołów, które oceniać będą słuchacze znalazły się dwa zespoły z powiatu bolelesławieckiego. Są to zespół "Niespodzianka" z Tomaszowa Bolesławieckiego i "Żeliszowianie" z Żeliszowa. W każdą niedzielę od 7.00 do 11.00 można posłuchać wszystkich zespołów biorących udział w konkursie i zagłosować na nie poprzez wysłanie SMS-a.


https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/111673/Rusza-kolejna-edycja-Listy-Przebojow-Ludowych
https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/111710/Rusza-Edycja-Jesien-2021-2
Komunikat Radio Wrocław:

Zespoły Ludowe Dolnego Śląska rozpoczynają rywalizację. Po wielu miesiącach przerwy rusza kolejna edycja Listy Przebojów ludowych. O głosy słuchaczy będzie walczyć pięć zespołów.
To Grodzianki, Lipowianie, Niespodzianka, Skorynianki i Żeliszowianie. Są debiutanci i zespoły, które powracają na nasza listę. Po raz pierwszy usłyszymy zespół Lipowianie z Lipy, także Skorynianki z Twardogóry oraz zespół Żeliszowianie z Żeliszowa. W nowej odsłonie powracają Grodzianki z Grodźca Małego oraz Niespodzianka z Tomaszowa Bolesławieckiego.

W niedzielę 5 września rusza głosowanie telefoniczne i poprzez sms-y. Edycja potrwa do końca listopada. Nagrodą w programie jest nagranie płyty w studiu Radia Wrocław. Głosowanie telefoniczne w niedziele od godziny 7.00 do 11-tej. SMS-y wysyłamy pod numer 72280, w treści piszemy RW Kapela oraz nazwę zespołu. Koszt to 2,46 z VAT.

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe