Zatrzymany nożownik

  • 12.05.2022, 15:15
  • Bogdan Mazurkiewicz
Zatrzymany nożownik KPP w Bolesławcu

Kruszyńscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który w trakcie kłótni dźgnął swojego znajomego nożem. Do zdarzenia doszło, gdy obaj pili alkohol. W międzyczasie agresor rzucił też kamieniem w żonę pokrzywdzonego. Napastnik został aresztowany na 3 miesiące i grozić mu będzie kara więzienia do 15 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Areszt dla sprawcy dźgnięcia nożem

Policjanci z Kruszyna zatrzymali mężczyznę, który podczas kłótni dźgnął nożem znajomego. Agresor trafił na 3 miesiące do aresztu. Za popełniony czyn grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kruszynie podczas sobotniej interwencji zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o pchnięcie nożem.

Sprawca i pokrzywdzony mieszkają w tym samym budynku. Podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło pomiędzy nimi do kłótni.

Awantura przeniosła się na podwórko, gdzie najpierw doszło do szarpaniny. Następnie agresor rzucił kamieniem, który uderzył żonę ofiary. Później 26-latek poszedł do kuchni po nóż i przy jego użyciu zaatakował pokrzywdzonego.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu za usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności, ale na czas nie krótszy od lat 3.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe