Poszukiwany złodziej

  • 24.06.2022, 12:37
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwany złodziej

Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny, który 18 maja ukradł pozostawione przez nieuwagę na stoliku przed jednym z budynków rzeczy, a w tym pieniądze w kwocie niemal 1400 złotych. Sytuację tę uwiecznił monitoring wizyjny. Osoby, które rozpoznają złodzieja proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Jeśli znasz osobę ze zdjęć zadzwoń! Ukradł etui i pieniądze

Bolesławieccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciach, która jest podejrzewana o dokonanie kradzieży.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży etui i pieniędzy. Mężczyzna widoczny na zdjęciach jest podejrzewany o dokonanie 18 maja 2022 roku kradzieży mienia na terenie Bolesławca. Sprawca wykorzystał moment kiedy właściciel na chwilę odszedł od stolika stojącego przed budynkiem pozostawiając swoje rzeczy. Straty wyceniono na kwotę prawie 1400 złotych.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie sierż. szt. T.Rosa tel. 47 8733 290, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 281 lub na e-mail [email protected]

aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe