Zatrzymany złodziej

  • 05.08.2022, 09:31
  • Bogdan Mazurkiewicz
Zatrzymany złodziej KPP w Bolesławcu

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który wielokrotnie dokonywał kradzieży w sklepach na terenie powiatu. W sumie ukradł towary na kwotę ponad 2,5 tys. zł. Złodziej od razu trafił do więzienia, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary 11 miesięcy pozbawienia wolności. Za kradzież grozi mu dodatkowo do 5 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zatrzymany sprawca kradzieży sklepowych, wyniósł towar o wartości ponad 2,5 tysiąca złotych

Policjanci zatrzymali sprawcę szeregu kradzieży sklepowych. Mężczyzna wielokrotnie wynosił towar z różnych sklepów na terenie powiatu bolesławieckiego powodując w ostatnim czasie straty o wartości ponad 2,5 tysiąca złotych. Zatrzymany od razu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi co najmniej 11 miesięcy odbywając karę pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu ustalili sprawcę kradzieży różnych artykułów sklepowych. Łupem złodzieja padł między innymi alkohol i produkty spożywcze.

38-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, ponieważ był osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Bolesławcu w związku z wyrokiem.

Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego spędzi w więzieniu co najmniej 11 miesięcy, odbywając karę pozbawienia wolności za kradzieże.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe