Poszukiwany Robert Naumczyk

  • 18.08.2022, 14:37
  • Bogdan Mazurkiewicz
Poszukiwany Robert Naumczyk KPP w Bolesławcu

Policja prowadzi poszukiwania zaginionego mieszkańca Bolesławca Roberta Naumczyka. Mężczyzna 6 sierpnia wyjechał do pracy na teren Niemiec i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna charakteryzuje się tęgą budową ciała, ma około 180 cm wzrostu, nos prosty, uszy przylegające, oczy koloru niebieskiego. Poszukiwany posiada tatuaż na lewym ramieniu. Osoby, które mogą udzielić informacji o losach zaginionego proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 40-letniego mężczyzny

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą działania poszukiwawcze Roberta Naumczyk, mieszkańca Bolesławca. Mężczyzna w dniu 6 sierpnia bieżącego roku wyjechał do pracy na teren Niemiec i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Jeżeli ktokolwiek widział mężczyznę lub posiada informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 112 lub 47 87 332 00.

Robert Naumczyk, lat 40, zamieszkały w Bolesławcu, 6 sierpnia 2022 roku wyjechał do pracy w Niemczech i do tej pory nie skontaktował się z rodziną.

Mężczyzna charakteryzuje się tęgą budową ciała, ma około 180 cm wzrostu, nos prosty, uszy przylegające, oczy koloru niebieskiego. Poszukiwany posiada tatuaż na lewym ramieniu.

Od otrzymania zgłoszenia kryminalni prowadzą intensywne działania, mające na celu ustalenie okoliczności zaginięcia mężczyzny oraz jego aktualnego miejsca pobytu.

Jeżeli ktokolwiek widział mężczyznę lub posiada informacje na temat miejsca jego przebywania prosimy o kontakt pod numerem tel. 112 lub 47 87 332 00. 

st. sierż. Agnieszka Skoczypiec
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe