Odzyskany bus

  • 04.10.2022, 11:41
  • Bogdan Mazurkiewicz
Odzyskany bus

Kruszyńscy policjanci w wyniku pracy operacyjnej odzyskali samochód o wartości 110 tysięcy złotych, który został skradziony 2 dni wcześniej. Zatrzymany został 36-letni mieszkaniec województwa lubuskiego, który ukradł samochód w Słubicach. Złodziejowi grozić będzie kara więzienia do 10 lat. Bus został przekazany jego właścicielowi.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci odzyskali busa za 110 tysięcy złotych i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem pojazdu

Mundurowi z powiatu bolesławskiego w wyniku pracy operacyjnej odzyskali samochód o wartości 110 tysięcy złotych, który został skradziony 2 dni wcześniej. Zatrzymany został również sprawca kradzieży z włamaniem pojazdu, który usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci z komendy powiatowej w Bolesławcu i komisariatu w Kruszynie w wyniku wspólnych działań operacyjnych odzyskali pojazd o wartości 110 tysięcy złotych oraz zatrzymali podejrzanego.

Mundurowi ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Bolesławiec znajduje się bus pochodzący z przestępstwa. Auto zostało zlokalizowanie przez funkcjonariuszy na parkingu osiedlowym. Efektem współpracy policjantów z powiatu bolesławieckiego jest również zatrzymanie 36-letniego mieszkańca województwa lubuskiego.

Z ustaleń śledczych wynika, że do kradzieży z włamaniem pojazdu doszło w nocy z 26 na 27 września br. na terenie Słubic. Sprawca działał pod osłoną nocy. Podejrzany z województwa lubuskiego po dokonaniu przestępstwa pozostawił samochód na terenie województwa dolnośląskiego. Kiedy chciał odebrać swój łup wpadł w ręce policjantów.

Pojazd o wartości 110 tysięcy złotych został odzyskany i zwrócony właścicielowi, który bardzo się ucieszył ponieważ bus jest jego narzędziem pracy.

36- usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe