Zatrzymani poszukiwani

  • 05.10.2022, 12:56 (aktualizacja 05.10.2022, 12:58)
  • Bogdan Mazurkiewicz
Zatrzymani poszukiwani KPP w Bolesławcu

Policjanci z Bolesławca i Kruszyna zatrzymali na terenie powiatu bolesławieckiego, w ciągu jednej doby, trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn, poszukiwanych listami gończymi, od razu trafiło do zakładów karnych w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Trzecia poszukiwana to 60-letnia kobieta z zaległą grzywną za przestępstwo skarbowe.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane, w tym dwóch mężczyzn listami gończymi

Funkcjonariusze na terenie powiatu bolesławieckiego w ciągu jednej doby zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn, poszukiwanych listami gończymi, od razu trafiło do zakładów karnych w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni i dzielnicowi z komendy w Bolesławcu oraz komisariatu w Kruszynie jednego dnia zatrzymali trzy osoby poszukiwane.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kruszynie w wyniku działań operacyjnych zatrzymali mieszkańca Trzebnicy, przebywającego na terenie powiatu bolesławieckiego. 40-latek był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Legnicy, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 10 miesięcy za przestępstwo przeciwko pokojowi i ludzkości.

Wspólne działania policjantów z Boleslawca i Kruszyna doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby poszukiwanej listem gończym. Mieszkaniec gminy Gromadka ukrywał się na terenie sąsiedniej gminy. 29-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Złotoryi został zatrzymany i trafił do więzienia na 1,5 roku. Mężczyzna ma na swoim koncie liczne kradzieże z włamaniem.

Natomiast bolesławieccy dzielnicowi zatrzymali 60-letnią kobietę, poszukiwaną przez miejscowy sąd, w związku z zaległą grzywną za przestępstwo skarbowe.

aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe