Bolesławianie odpadli 

  • 11.06.2019, 10:33
  • Bogdan Mazurkiewicz

Z MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE  PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019.

Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKIEJ LICELIADY, zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S.-Dolny Śląsk, dnia 4.06.19.  na  terenie OWS w Bolesławcu, a uczestniczyły w nich mistrzowskie drużyny z powiatów naszej Strefy, oraz wicemistrzowie powiatu bolesławieckiego. Grano systemem każdy z każdym, a mecze trwały do 2 wygranych setów, sety do 15 pkt., ewentualny trzeci rozstrzygający do 11 pkt. 

WYNIKI  TECHNICZNE  

ZSP KZL Lubań    -   ZSLG Mirsk    2 : 1   (15:6, 10:15, 11:9)         ZSE Jel.Góra   -   ZSHU Bolesł.       2 ; 1   (7:15, 15:11, 11:9)
ZSLG Mirsk          -   ZSE Bolesł.    2 : 1   (12:15, 15:13, 11:9)    ZSE Jel. Góra  -   ZSP KZL Lubań       2 : 1   (14:16,15:10,11:8)
ZSHU Bolesł.        -   ZSE Bolesł.    2 : 1   (14:16, 15:13, 11:7)    ZSLG Mirsk    -   ZSE Jel. Góra    2 : 0   (15:7, 15:12)  
ZSE Bolesł.           -   ZSP KZL Lubań  2 : 0  (17:15, 15:6)        ZSHU Bolesł.  -   ZSLG Mirsk    0 : 2   (8;15, 6:15)
ZSE Bolesł.          -   ZSE Jel. Góra    0 : 2   (11:15, 13:15)    ZSP  Lubań      -   ZSHU Bolesł.    1 : 2   (15:12, 14:16, 6:11)    

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  MISTRZOSTW

1. Z. SZK. LIC. GIMNAZJ.  MIRSK        7   PKT.    7 : 2        op. Mularczyk  Radosław 
2. Z. SZK. ELEKTR. JEL.  GORA        7        6 ; 4        op. Sawicz  Sylwia
3. Z. SZK. HANDL. i USŁUG. BOLESŁAWIEC    6        5 ; 6        op. Rataj  Dariusz
4. Z. SZK. ELEKTR.  BOLESŁAWIEC        5        4 : 6        op. Sobczyszyn  Michał
5. Z. SZK. PONADGIMN. KZL  LUBAŃ        5        4 : 7        op. Sadowski  Tomasz

Mistrzami Strefy zostali : Reszko Dawid, Wawrzeńczyk Kewin i Witczak Kacper, a Wicemistzami Strefy zostali: Owoc Maciej, Robakowski Radosław  i Zieliński Oskar, i  w/w. zagrają w Finale Wojewódzkim 12.06.19.  w Strzelinie.

Na zakończenie zawodów wszystkim uczestniczącym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy, zwycięskiej drużynie puchar,  za miejsca I – III drużynowo uczestnicy otrzymali  medale, a w zawodach uczestniczyło 14  zawodników, w tym 2 z licencją z siatkówki i 3 z piłki nożnej.        

Opracował   –  Stanik Jerzy

Bogdan Mazurkiewicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe