Dopłata za bachora

  • 24.07.2019, 09:08
  • Bogdan Mazurkiewicz
Dopłata za bachora

Jeleniogórski portal internetowy 24jgora.pl opublikował zdjęcie paragonu fiskalnego z jednego z hoteli w Karpaczu, na którym widnieje niespotykany element rachunku. Jest to usługa opisana, jako "hotelowa dopłata za bachora". Wyświadczenie takiej usługi oszacowano na 165 zł. Trudno jednak powiedzieć czy to dużo czy mało, ponieważ nic nie ma na rachunku o tym, jaki to był "bachor" i jak długo trwało świadczenie tej usługi.

 

Artykuł z www.24jgora.pl:

Na naszej grupie na facebooku pojawiło się dziś (23 lipca) zdjęcie internautki, na którym widnieje paragon z hotelu Green Mountain w Karpaczu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie szokujący komentarz...

"Hotelowa dopłata za bachora - 165 zł" - taki komentarz zawierał paragon z hotelu Green Mountain w Karpaczu. Otrzymała go Pani Agnieszka, która spędzała tam swój urlop. "Paragon za pobyt córki. Brak mi słów..." - napisała załączając zdjęcie paragonu. Kierownictwo hotelu Green Mountain zareagowało szybko wydając oświadczenie : 

"Pani Agnieszko, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wydruk to wynik niefrasobliwego i nietaktownego komentarza jednego z naszych pracowników i wypadek poniżej wszelkiej krytyki, który absolutnie nie powinien mieć miejsca. Jesteśmy kompleksem nastawionym na rodzinne pobyty, a dzieci to nasi goście VIP, dlatego zależy nam, by czuły się u nas jak najlepiej – potwierdzają to liczne pozytywne opinie i wysokie noty wystawiane przez naszych gości po pobycie. Zapewniamy, że niestosowny komentarz, który pojawił się na wydruku w najmniejszym stopniu nie licuje z polityką i ofertą Green Mountain Hotel & Apartments, zaś w stosunku do autora wyciągniemy stosowne konsekwencje, aby taki incydent nie miał szans ponownie się wydarzyć" 

Nie wiadomo czy komentarz, który pojawił się na paragonie jest efektem żartu pracownika hotelu czy też nastąpiła pomyłka i na paragonie znalazł się komentarz, który powinien być widoczny tylko dla pracowników obsługi.

Bogdan Mazurkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe