Wynajem samochodów - szybko i bezpiecznie

  • 16.10.2020, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Wynajem samochodów - szybko i bezpiecznie
Wypożyczalnia samochodów daje możliwość szybkiego skorzystania z pojazdu, którego nie jesteśmy właścicielem. Taka opcja doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Samochód może być potrzebny między innymi na weekendowy wyjazd lub w miejsce, gdzie nie dotrzemy komunikacją miejską. Z wynajmu można skorzystać również wtedy, gdy nasz prywatny samochód jest zbyt mały do przewozu określonej liczby osób lub bagażu. To również świetne rozwiązane, gdy dojdzie do uszkodzenia samochodu, a jest on niezbędny w codziennym życiu. Na co warto zwrócić uwagę przy wynajmie auta? Gdzie w sprawny i bezpieczny sposób można skorzystać z takiej usługi?
  1. Wynajem samochodów - na co zwrócić uwagę?
  2. Wynajem samochodów bez kaucji w Comfortcar
  3. Samochód zastępczy z OC

Wynajem samochodów - na co zwrócić uwagę?

Wynajem samochodów każdorazowo wiąże się z koniecznością skorzystania z usług wypożyczalni. Decydując się na takie rozwiązanie, warto dokładnie zapoznać się z warunkami oferty. Uwagę należy zwrócić między innymi na to, czy wypożyczalnia nałożyła dzienny limit kilometrów. Może się bowiem okazać, iż do końcowej ceny najmu zostaną doliczone dodatkowe opłaty. Mogą się one także pojawić jeśli wystąpi konieczność sprzątnięcia samochodu po zakończonym najmie lub klient zażyczy sobie odbiór pojazdu w określonym miejscu. Jedną z najważniejszych kwestii będzie sprawdzenie, czy interesujący nas pojazd, posiada komplet ubezpieczeń. Nie chodzi wyłącznie o obowiązkowe OC i NNW, ale również AC i Assistance. Tylko w takim przypadku można mieć pewność, że w wyniku zdarzenia drogowego, nie zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami.

Wynajem samochodów bez kaucji w Comfortcar

Firma Comfortcar oferuje wynajem samochodów bez kaucji. Z usług skorzystać można na terenie wielu miast w Polsce, między innymi Szczecina, wchodząc na stronę internetową comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-szczecin/. Jednocześnie oferta skierowana jest również do mieszkańców Wrocławia. Klienci z Wrocławia mają możliwość zapoznania się z propozycjami najmu za pośrednictwem serwisu comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/. Korzystając z firmy Comfortcar, wynająć można zarówno małe, kompaktowe samochody, które idealnie sprawdzą się w mieście, jak na przykład Skoda Citigo lub VW Polo oraz zapewniające maksymalny komfort pojazdy, jak AudiQ5 Quattro lub Volvo S90. Ogromną zaletą jest fakt, iż koszty wynajmu każdorazowo są takie jak w momencie rezerwacji samochodu. Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Nie zostały nałożone również limity kilometrów. Pojazd zwrócić można również w innym mieście, w którym firma posiada swoją placówkę. Także za taką czynność nie są pobierane żadne opłaty. Przejrzyste warunki i minimum formalności, te elementy z całą pewnością doceni każdy.

Samochód zastępczy z OC

Samochód zastępczy z OC przyda się w momencie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym. Dzięki temu właściciel pojazdu na czas naprawy swojego auta, będzie miał zagwarantowany środek transportu. Jednocześnie nie będzie trzeba ponosić z tego tytułu dodatkowych opłat. Tego typu rozwiązanie oferowane jest między innymi przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4. Cała procedura przebiega w bardzo szybki sposób, a formalności ograniczone są do minimum. Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej, a następnie oczekiwać na kontakt konsultanta. Następnie wypożyczalnia samochodów umówi się z klientem na podstawienie pojazdu. Będzie to auto tej samej klasy, co pojazd uszkodzony w wyniku zdarzenia drogowego. Samochód zastępczy z OC Link4 to rozwiązanie, które pozwala uniknąć wielu nerwów.

Grupa Tipmedia
Zobacz także
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: